טל מניפז – יו"ר משותף

טל הוא המייסד והמנכ"ל של פורילנד השקעות בע"מ וכן מכהן כחבר דירקטוריון במספר חברות נוספות בתחומי הטכנולוגיה והון סיכון. טל הינו רואה חשבון ,בעל תואר ראשון בכלכלה וחשבונאות ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת תל אביב.

טל מעורב באופן פעיל  בתנועת חינוך ישראלי במשך יותר מעשור והוא מאמין כי השינוי הוא לא רק הכרחי, הוא גם אפשרי!

ד"ר אילן כהן – יו"ר משותף

אילן, הינו עורך פטנטים ושותף בכיר במשרד ריינהולד כהן, משרד עורכי הפטנטים הגדול והוותיק בישראל. לאילן יש ניסיון עסקי רב אשר נצבר בתפקידיו השונים בחברות ובארגונים אשר בהם היה ועדיין מעורב.

במסגרת עניין הולך וגובר בעיסוק חברתי, אילן הצטרף למועצת המנהלים של חינוך ישראלי לפני כחמש שנים בשל האמונה כי עליו ועל בני דורו מוטלת האחריות לדאוג להבטחת עתידה של מדינת ישראל.

אורית שטרית – מנכ"לית

אורית, נשואה ואמא לשלושה בנים , בעלת תואר ראשון בהוראת המתמטיקה, תואר שני בתלמוד ומקרא ומוסמכת כיועצת ארגונית .

עבדה כמורה למתמטיקה ותנ"ך במשך כ 18 שנים. מזה כעשר שנים עובדת בחינוך ישראלי. תחילה כמנהלת החינוך בבתי הספר וכותבת ספרי הלימוד בהוצאת תנועת חינוך ישראלי למקצוע תרבות ישראל ומורשתו וכיום כמנכ"לית העמותה. אורית מאמינה שמערכת החינוך בישראל יכולה לעשות שינוי ולהפוך למערכת רלוונטית, משמעותית ומאתגרת לכל השותפים בה.

יובל רבין – חבר ועד

יובל, איש עסקים ויועץ לחברות טכנולוגיות בישראל ובארה"ב. ליובל למעלה מעשרים שנות ניסיון בפיתוח תוכנה ובעיצוב וניהול פרויקטים. יובל פעיל בתנועת חינוך ישראלי מיום היווסדה. על פי ראייתו אנו נמצאים כיום בפני צומת חשוב בהיסטוריה של עם ישראל, רגע של אמת שלו השלכות מרחיקות לכת על עתידה של מדינת ישראל.

עמי פדרמן – חבר ועד

עמי פדרמן, מנכ"ל רשת מלונות דן,  בנה את מלון דן אילת ומרכז הקונגרסים בדן פנורמה ושימש כנשיא התאחדות המלונות בישראל. הוא משמש כיו"ר  קבוצת שדרות, קרן השקעות הנדל"ן. עמי חבר ועד פעיל בתנועת חינוך ישראלי מיום הווסדה עמי הוא מאמין גדול בכך שחינוך הוא הכלי החשוב והמשמעותי ביותר בקבלת חברה פלורליסטית, סובלנית ודמוקרטית יותר בישראל.

ענת מניפז – חברת ועד

ענת, מנכ"לית בקבוצת פישמן. ענת, חברת דירקטוריון במספר חברות ציבוריות ופרטיות ומכהנת כסגנית יו"ר מועצת המנהלים של כלכלית ירושלים, אחת מחברות הנדל"ן הגדולות בישראל. ענת בעלת תואר ראשון ושני במשפטים, וכן תואר שני במנהל עסקים באוניברסיטת תל אביב.

ענת הינה חברת ועד בתנועת חינוך ישראלי במשך יותר מעשר שנים. היא מכירה בחשיבות השותפות בין צוותי החינוך להורים ופעילה בהנהגות ההורים בבתי הספר של ילדיה.

אורן יהי-שלום – מייסד חינוך ישראלי

אורן הינו יליד 1971, נשוי ואב לשתי בנות. מייסד תנועת חינוך ישראלי.  לשעבר דובר תנועת דור שלום. דוקטורנט בפקולטה לחינוך באוניברסיטת חיפה, מוסמך כרב חילוני מטעם מכון "תמורה – יהדות חילונית", בעל MA מאוניברסיטת בר אילן. מרצה בתחום תרבות ישראל, זהות יהודית בחינוך ורפורמות בחינוך. מוביל קהילת שיח"ה – שוחרי יהדות חילונית הומניסטית ביישוב בת חפר.

פרופ' עמרי ידלין – חבר ועד

עמרי ידלין, נשיא המכללה האקדמית ספיר (מ2014 ואילך). קודם למינויו זה שימש כפרופסור בפקולטה למשפטים באוניברסיטת תל אביב וכסגן דיקן. מחקריו עוסקים בדיני חברות, ניירות ערך וניתוח כלכלי של המשפט.

אבישי גולדברג – חבר ועד

אבישי הינו איש מחשבים ואב מודאג שרוצה לעזור להנחיל לילדיו וחבריהם חינוך הומניסטי וערכי.

סיון מס – חברת ועד

סיון

רעיה בירן ז"ל

רעיה הינה ילידת קיבוץ מעיין צבי, החלה את דרכה כמורה לביולוגיה וגיאוגרפיה, ניהלה את חטיבת הביניים טביב בראשון לציון ולאחר מכן ניהלה את מכללת טומשין. בהמשך עבדה לצידו של ברק והיתה אשת הקשר שלו, מעין תמנון רב זרועות האחראי על הלשכה, מטות בחירות, כנסים בבתים, פעילים וציבור בוחרים. רעיה שימשה כחברת ועד בתנועת חינוך ישראלי, היתה נכונה תמיד להגיע לפגישות עם תורמים מחד ואנשי חינוך מאידך, עזרה וקידמה קשרים עם פוליטקאים כדי להעמיק את השיח החינוכי החסר אצלם והובילה את ועדת הפרס שניתן בכל שנה לצוותי חינוך ומשנת תשע"ה יוענק הפרס לזכרה. רעיה היתה אשת חינוך ומשפחה בכל רמ"ח אבריה וחברה נאמנה. יהי זכרה ברוך.

דב לאוטמן ז"ל

דב (29 בפברואר 1936 – 23 בנובמבר 2013) היה תעשיין ואיש עסקים ישראלי. מייסד, בעלים ויו"ר של מפעלי הטקסטיל "דלתא גליל", נשיא התאחדות התעשיינים בשנים 1986–1993 וחתן פרס ישראל לשנת ה'תשס"ז. דב ליווה את חינוך ישראלי מיום היווסדה כעמותה, שימש יו"ר, שותף אסטרטגי, תורם ובעיקר חבר טוב להתייעץ אתו, לחשוב, לתכנן, לחבר חברים ולדחוף כמה שיותר. מיום היווסדה לא הפסיד דב אף ישיבת הנהלה, ובשנים האחרונות ביקש להתעדכן בכל פרט – גם כשלא יכול היה להגיע פיזית לכל מקום. בתקופת עבודתו בדלתא הפך דב את משרדי הנהלת החברה לביתנו השני והנחיל לנו לא מעט ניסיון בניהול ומנהיגות. מעל הכל – היה דוביק אדם רגיש, אופטימי וחם – אוהב אדם!